FacebookInstagram
Memur DavalarıAdalet suçu suçluyu değil, sonuna kadar masumiyeti aramaktır...

Biz kimiz?

İdare hukukunda en önemli nokta idarenin kişiler karşısında daha güçlü durumda olmasıdır. Bu yönüyle İdare Hukuku diğer hukuk dallarından ayrılmaktadır. İdare Hukuku tedvin edilmemiş bir hukuk dalı olduğu için diğer hukuk dallarına göre daha fazla özveri, emek ve öngörü istemektedir.

İdare Hukuku deyince ülkemizde en çok rastladığımız sorunların başında; disiplin cezaları, atama işlemleri, ilişik kesilmesi, mevzuata aykırı iş ve işlemler, re'sen yapılan atamalar, hukuksuz emirler vb. gibi işlemler gelmektedir. İşte bu gibi sorunların çözümünde İdare Hukuku alanında uzman, konuya vakıf, inceleme ve araştırma gücü yüksek her şeyden önemlisi Türk bürokrasi yapısını çok iyi bilen Avukatlara ihtiyaç vardır.

memurdavalari.com; bu anlayışla yola çıkan, İdare Hukuku alanında uzman hukukçuların biraraya gelerek bir güç birliği yapmasıyla meydana gelmiştir. İdare hukuku alanında uzman Avukat kadromuz öncelikle sorununuzla alakalı bilgi ve belgeleri incelemekte, sorununuza hukuki çözümler üretmektedir. Üretilen bu çözümler son olarak sizlerle paylaşılmakta ve sizin isteğiniz doğrultusunda mahkemelere ya da idari taleplere dönüştürülmektedir. Amacımız memur arkadaşlarımıza hukuki olarak destek sağlayarak masumiyetlerini ve uğradıkları haksızlığı hukuken de ispat etmektir. Bu konuda temel sloganımız ise; "Adalet suçu suçluyu değil, sonuna kadar masumiyeti aramaktır".

Her türlü hukuki sorununuzda yanınızda olan memurdavalari.com'a ulaşarak yardım talep edebilirsiniz...

 

İletişim: memurdavalari@gmail.com

facebook: https://www.facebook.com/Memur-Davalar%C4%B1-Com-103752031249361/

İnstagram: https://www.instagram.com/memurdavalaricom/?hl=tr

@memurdavalaricom

 

 

 

 

SON EKLENENLER
BU AY ÇOK OKUNANLAR