Bugun...

NELER YAPIYORUZ?

İdari sorunlar, idare hukukunun özelliği gereği kişiye özel çalışılması gereken bir alandır. Örneğin bir memur arkadaşımızın almış olduğu "kınama cezası" nın nedeni farklı, diğer memur arkadaşımızın almış olduğu idari cezanın nedeni farklıdır. Böyle olduğu içinde bu iki arkadaşımız içinde ayrı çalışma yapılarak çözüm aramak gerekmektedir. 

 

Bizler her dosyayı ayrı ayrı çalışarak hukuki çözümler üretmekteyiz. Bunun için uyuşmazlık konusu öncelikle; konu, usul, sebep, gereklilik, belirlilik, şekil ve hukuki açıdan incelenmektedir. Bulunan çözümler sizin de isteğinizle idare hukuku alanında uzman avukatlarımızca mahkemelere taşınmaktadır.

 

memurdavalari.com; Polis, Öğretmen, Doktor, Askeri Personel, Öğrenci, Memur Adayları, PAEM, POMEM, PMYO, Askeri Okul Öğrenci Adayları, Asker ve Jandarma personelleri, Sağlık Çalışanları, Devlet Memurları vb. arkadaşlarımıza piyasaya göre çok düşük bir ücretle, bünyemizde bulunan alanında uzman avukatlarımızla avukatlık hizmeti vermektedir. Memurlarımızın idarelerle yaşadıkları sorunları ve uyuşmazlık konularını ki bunlar genelde; sözleşme iptali, disiplin cezaları, memuriyetten çıkarılma, atama, tayin, norm işlemleri, sınıf değişikliği vb. sorunlar olarak karşımıza gelmektedir. İşte bu gibi sorunların çözümünde İdare Hukuku alanında uzman, konuya vakıf, inceleme ve araştırma gücü yüksek her şeyden önemlisi Türk bürokrasi yapısını çok iyi bilen Avukatlara ihtiyaç vardır. Bu sorunların hukuki çözümü noktasında siz memurlarımıza yardımcı olmaya çalışmaktadır.

 

memurdavalari.com idareyle yaşadığınız her türlü sorunda memurlarımızın yanında olmaya ve hukuki çözümler üretmeye devam edecektir.  İdare tarafından mağdur edilen arkadaşlarımızın yapacağı tek şey bizlerle irtibata geçmektir.

 

İletişim: memurdavalari@gmail.com

 ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI